Totálne zbytočná reklama na hluk a na infantilnú naháňačku za loptou…

Dnes som zasa v jednom nemenovanom rádiu počul tú reklamu – že na verejnoprávnu televíziu Slovenska! Ako prosím…? Súkromné rádio robí reklamu inštitúcii platenej zo štátneho rozpočtu??? Na televíziu, kvôli ktorej si určite nekúpim televízor, lebo lekár mi zakázal rozčuľovať sa! Pre mňa je táto rozhlasová a televízna stanica len zdroj nepríjemného hluku! Dokedy tam budú dávať tie stupidity, ktoré tam sú, tak so mnou nehne ani tisíc reklám! A stupiditou je už to, že je vôbec na STVR reklama! Však kto ju preboha nepozná…???

Tiež som zaregistroval reklamu – na futbalový Slovan! To ako fakt…??? Je tu vari niekto, kto nepozná Slovan? Tých prestarnutých mládencov, ktorí sa ako malé deti naháňajú za loptou – a dostávajú za to nehorázne prachy! Aj takí tréneri mávajú platy také, že prezidenti štátov len tíško závidia! Čo také hodnotného po takých futbalistov zostáva pre nás? Neuveriteľné, že pre niekoho dospelého môže byť pozeranie na túto infantilnú hru zaujímavé…! Čo tak dávať priame prenosy z jazdenia elektrických vláčikov, to bude kedy? (Pre zvýšenie atraktívnosti by sa mohli búrať do seba…) Keď šport, tak každý by ho mal vykonávať sám – a najlepšie športy, aké poznám, sú rúbanie a rezanie dreva, rýľovanie záhrady, kosenie trávy – kosou, nie kosačkou! Ešte ujde prášenie kobercov, či sadenie stromčekov – to sú športy, po ktorých niečo aj zostane! Kopa dreva, zelenina, seno, čisto, strom… No a pre mladšie ročníku je tu ešte sexgymnastika – ak sa nájde sparingpatnerka, všakáno… (Po tomto športe tiež občas zostávajú hodnotné uvrieskané „veci“ – teda ako pre koho…)

Tak neviem, či tá reklama na Slovan zaberie? Nájde sa nejaká babička, ktorá teraz zoberie vnúčika na futbal…? Alebo si zoberie štrikovanie a skočí si aj sama na štadión spestriť si nudný život slovenskej dôchodkyne? Pravda, dnešné babičky už vlastne moc neštrikujú, skôr si zoberú plechovku piva… Slovan aspoň nie je štátna firma – takže ak zo súkromného klubu živia nejaké súkromné rádio, tak ma to až tak nerozčuľuje – no je mi to divné! To si naozaj myslí niekto v Slovane, že teraz sa im zaplnia štadióny??? Či je to len také prelievanie kapitálu z jedného vrecka do druhého…? No, neviem, ale robiť reklamu na našu najstaršiu televíziu a ešte starší futbalový klub mi príde ako totálna kocúkovčina! Ešte na akú stupiditu bude reklama, há…?

Tak reklama na vodu – to býva bežné – na vodu z vodovodu som počul, na zaručene pramenitú z lesa zabalenú do plastovej fľaše, na minerálnu… Aj o reklame na ticho sa spieva – pritom býva aj reálna – sem-tam niekto propaguje nové zvukotesné okná, či aspoň rolety… Či elektromobil – ten je predsa tichý, nie…? Ale zažil som aj reklamu na EÚ, resp. na eurofondy – súkromné médiá sa dobre nabalili – tiež z našich peňazí – na podsúvanie, že EÚ iba rozdáva peniaze – nikdy nič o tom, koľko prispievame do nej! Chýba už len robiť reklamu na vzduch – zo štátneho, to bude kedy, há…? Už čoskoro…?

Koniec- koncov, v konečnom dôsledku ak aj súkromná firma investuje svoje peniaze – tak to predtým boli predsa naše peniaze, že…? Veď kde ich získala? Sme to my, pracujúci, ktorí vytvárame reálne hodnoty a kam nakoniec idú? Niečo sa vráti nám, niečo ale zostáva podnikateľom. Však kapitalizmus! Takže v konečnom dôsledku ma rozčuľujú obe reklamy – totálne zbytočné! Pre mňa… A čo vy…???

Dvojník-dojník, resp. byť dvojníkom nie je vždy výhra…

12.06.2026

Španielsko je vo vytržení, navštívil ho sám pápež, cisár najmenšieho štátiku na svete, no naša malá krajinka je poctená oveľa významnejšou návštevou – prišla nás navštíviť sama „kráľovná Slovenska“ až hen z Ameriky, z Texasu…! No fú…!!! Sme síce republika a nikdy sme nemali ani kráľa, ani kráľovnú, že by šlo o nejakú exilovú [...]

Mali ste už erotické Vianoce na pláži s pečeným žralokom…?

27.12.2025

Alebo vianočný sex pod stromčekom, či plážového kapra? Čo? Vianočný sex…? To je dobrá blbosť – rovnako ako ten kapor na pláži! Však kto mal kedy kapra na pláži, že…? Veď keď kapor, tak vianočný a keď sex, tak plážový, nie…? Ale priblížim… Vianoce už pomaly končia, no spomienky pretrvávajú, spomínal som si hlavne na tie [...]

Pochádza Ježiš z Ukrajiny? Či tuto z Galanty…?

23.12.2025

Keby som napísal, že Ježiš je Slovák, resp. slovanského pôvodu, tak hneď nasleduje spŕška invektív, že sprostosť, však Ježiš bol Žid z kráľovského rodu a punktum! Píše tak Biblia – najvyššia autorita, priamo od Boha! No z racionálneho, vedeckého, aj policajného hľadiska je spoliehanie sa na jedno jediné svedectvo prejavom slaboduchosti, obzvlášť ak sama [...]

Americká stíhačka F-35A Lightning II

Nová éra bezpečnosti na výhodnom krídle: Poľsko zaradilo do výzbroje najmodernejšie stíhačky piatej generácie

12.06.2026 12:56

Poľsko celkovo získa 32 lietadiel F-35 v poľskej verzii Husarz.

Najvyšší súd NS

Koniec úplatkárskej kauzy: Súd potvrdil nevinu bývalého funkcionára NAKA Vorobjova

12.06.2026 12:25

Odvolací súd konkrétne zamietol odvolanie prokurátora voči oslobodzujúcemu rozsudku Špecializovaného trestného súdu z júla 2024.

Irán USA Izrael útoky zhromaždenie protesty

Návrh dohody s USA zruší sankcie a ukončí aj vojnu v Libanone, tvrdí iránska agentúra

12.06.2026 12:03

Memorandum by podľa agentúry malo obsahovať aj trvalé a okamžité ukončenie bojov na všetkých frontoch.

Metsolová Raši

Metsolová zavítala na Slovensko. Šéfka europarlamentu riešila s Rašim, ako skĺbiť zelené témy s udržaním pracovných miest

12.06.2026 11:40

Metsolová sa stretne aj s prezidentom Pellegrinim a navštívi tiež bratislavský výrobný závod Volkswagen.

karpatic

...kedysi sa pravda hľadala, dnes sa vyrába tisícnásobným opakovaním lži...!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 61
Celková čítanosť: 131782x
Priemerná čítanosť článkov: 2160x

Autor blogu